Βράβευση μαθητών/μαθητριών στο διαγωνισμό ""Ο Μικρός Ευκλείδης""

Ιαν 10, 2012

Την Κυριακή, 16 Δεκεμβρίου 2012 στο μεγάλο Αμφιθέατρο του Μαθηματικού Τμήματος του Πανεπιστημίου Αθηνών "Κ. Καραθεοδώρης" έγινε η βράβευση των μαθητών/μαθητριών μας, που συμμετείχαν στο διαγωνισμό "Ο Μικρός Ευκλείδης" της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και φοίτησαν κατά το σχολικό έτος 2011-2012 στην 5η και 6η τάξη. Στην εκδήλωση παρευρέθηκαν οι βραβευθέντες μαθητές με τους γονείς τους, καθώς επίσης ο Διευθυντής του Δημοτικού κ. Λουκάς Ζάχος και ο Υποδιευθυντής Κ.Τ. κ. Γιάννης Καλογεράς. Οι μαθητές που βραβεύτηκαν είναι οι εξής: ΑΒΡΑΝΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΦΡΕΝΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΛΙΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΓΑΖΕΠΗ ΣΗΛΙΑ ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑ ΚΟΚΟΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΒΕΡΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΕΛΕΝΗ ΛΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΝΤΗΣ ΚΡΑΒΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΙΔΩΝ ΡΙΣΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΚΑΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΖΗΣΗΣ Αξίζει να συγχαρούμε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στο διαγωνισμό και ιδιαίτερα να συγχαρούμε τους μαθητές και τις μαθήτριες που βραβεύτηκαν.