Διάκριση μαθητριών της Α´ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών για τη συμμετοχή τους σε Μαθητικό Διαγωνισμό Φωτογραφίας

Μαρ 17, 2015
Οι μαθήτριες της Α´ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών Ιωάννα - Άρτεμις Βαμβακοπούλου και Σοφία - Σόνια Τσέτη διακρίθηκαν για τη συμμετοχή τους στον Μαθητικό Διαγωνισμό Φωτογραφίας με θέμα «Αθήνα, η πόλη μου», που διοργανώθηκε από τα Αρσάκεια Λύκεια Ψυχικού.

Οι μαθήτριες της Α´ Λυκείου Κολλεγίου Αθηνών Ιωάννα - Άρτεμις Βαμβακοπούλου και Σοφία - Σόνια Τσέτη διακρίθηκαν για τη συμμετοχή τους στον Μαθητικό Διαγωνισμό Φωτογραφίας με θέμα «Αθήνα, η πόλη μου», που διοργανώθηκε από τα Αρσάκεια Λύκεια Ψυχικού.

Στον Διαγωνισμό έλαβαν μέρος εκατόν ογδόντα μαθητές από δεκατέσσερα Λύκεια της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Β´ Αθήνας.

Οι μαθήτριες βραβεύθηκαν σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο, 28 Φεβρουαρίου 2015, στις 7 μ.μ., στην Αίθουσα Λόγου της Στοάς του Βιβλίου.