Διάκριση μαθητριών στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Λογοτεχνίας ""Σ. Φίλντιση""

Μαϊ 21, 2015

Η μαθήτριες της Δ΄ τάξης του Δημοτικού του Κολλεγίου Ψυχικού Ίβιτς Άννα-Μαρία και Μουρτζούχου Μαριλένη, καθώς και η μαθήτρια της Ε΄ τάξης Μωραϊτάκη Χαρά, διακρίθηκαν στον 4ο Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό Λογοτεχνίας «Σοφία Φίλντιση – Το δέντρο της Σοφίας», που διοργάνωσαν για 4η συνεχή χρονιά τα ιδιωτικά εκπ/ρια Μπουγά με έδρα την Καλαμάτα.

Η Διεύθυνση συγχαίρει τους τις μαθήτριες για τη βράβευσή τους και τους εύχεται πάντοτε επιτυχίες.