Διάκριση μαθήτριάς μας στο 1ο Ατομικό Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης

Μαϊ 10, 2017

Θερμά συγχαρητήρια στη μαθήτρια της γ΄ τάξης του Γυμνασίου Κολλεγίου Ψυχικού Ισμήνη Κούλα, που κατέλαβε την 1η θέση στο "1ο Ατομικό Πρωτάθλημα Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης Μαθητών/ Μαθητριών 2017", στις μαθήτριες. Τους αγώνες διοργάνωσαν ο ΓΑΣ Χολαργού και οι APACHE Χολαργού, στο 1ο Γυμνάσιο Χολαργού, υπό την αιγίδα της ΠΟΦΕπΑ και στα πλαίσια του εορτασμού της Παγκόσμιας Ημέρας Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης (WTTD 2017).Οι αγώνες διεξήχθησαν με τη συμμετοχή 44 μαθητών και μαθητριών από 24 Γυμνάσια, Δημόσια και Ιδιωτικά, της Αττικής.