Μαθητής του Γυμνασίου Κολλεγίου Ψυχικού στο Camp Επιλογής για τις Εθνικές Ομάδες Πληροφορικής 2018

Απρ 26, 2018
Ο μαθητής του Γυμνασίου Κολλεγίου Ψυχικού, Παπακριβόπουλος Χρήστος (γ'5) επελέγη στην τελική φάση του 30ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Πληροφορικής, για να συμμετάσχει στο Camp Επιλογής των μελών των Εθνικών Ομάδων Πληροφορικής 2018.

Ο μαθητής του Γυμνασίου Κολλεγίου Ψυχικού, Παπακριβόπουλος Χρήστος (γ'5) επελέγη στην τελική φάση του 30ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Πληροφορικής, για να συμμετάσχει στο Camp Επιλογής των μελών των Εθνικών Ομάδων Πληροφορικής 2018. Από το Camp αυτό, που θα διεξαχθεί τον Μάιο, θα προκύψουν τα μέλη που θα εκπροσωπήσουν τη χώρα μας στη Διεθνή και Βαλκανική Ολυμπιάδα Πληροφορικής 2018.