Εκδήλωση κοπής της πίτας του προσωπικού του Ελληνοαμερικανικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος

Φεβ 22, 2021

Την Τετάρτη, 10 Φεβρουαρίου, διεξήχθη -σε στενό κύκλο λόγω των συνθηκών- η καθιερωμένη εκδήλωση της κοπής της πίτας του προσωπικού του Ελληνοαμερικανικού Εκπαιδευτικού Ιδρύματος.

Παρόντες ήταν η Πρόεδρος του Διοικητικού Συμβουλίου του ΕΕΙ κ. Αννίκα Παπαντωνίου και ο Διευθυντής/President του Κολλεγίου Αθηνών Καθηγητής κ. Κώστας Συνολάκης ’75, οι οποίοι απηύθυναν έναν σύντομο χαιρετισμό προς το προσωπικό.

Παρόντες ήταν επίσης ο Γενικός Συντονιστής Σχολικών Μονάδων του ΕΕΙ κ. Χρήστος Παπανικολάου, ο Διευθυντής Διοικητικών και Οικονομικών Υπηρεσιών κ. Λεωνίδας Χατζηδάκης, η Διευθύντρια Ανθρωπίνου Δυναμικού κ. Έλενα Μαθιουδάκη και ο Διευθυντής Κοινωνικής Πρόνοιας και Διαφορετικότητας κ. Χρυσόστομος Συμεωνίδης.

​Κομμάτια κόπηκαν για όλα τα τμήματα του Σχολείου και το τυχερό φλουρί κέρδισε η Ιατρική Υπηρεσία. Ακολούθησε κλήρωση δώρων σε εργαζομένους του ΕΕΙ.