Εκδρομές Θερινών Προγραμμάτων 2024

Ιουν 28, 2024

Οι ψυχαγωγικές εκδρομές των Ειδικών Προγραμμάτων θα πραγματοποιηθούν ως εξής:

·          Δευτέρα,1 Ιουλίου 2024

Για μαθητές και μαθήτριες που ολοκλήρωσαν την 3η – 4η – 5η – 6η τάξη:

Ιστιοπλοϊκό Κέντρο «Salty Wave», Σχοινιάς, ώρα 09:30 – 15:30 (Canoe Kayak, SUP, Beach Volley, Beach  Soccer, ρακέτες, κολύμβηση και παιχνίδια στην άμμο).

Τα παιδιά θα πρέπει να φορούν αντιηλιακό και να έχουν μαζί τους μαγιό, αλλαξιά ρούχα, καπέλο, πετσέτα, σαγιονάρες και αντηλιακό. Στα παιδιά θα δοθεί δεκατιανό και θα γευματίσουν στο Salty Wave.

·          Δευτέρα, 1 Ιουλίου 2024,

Για μαθητές και μαθήτριες που ολοκλήρωσαν το Προνήπιο, το Νηπιαγωγείο, την 1η και τη 2α  τάξη:

Αττικό Ζωολογικό Πάρκο, ώρα 09:30-12.30.  Στα παιδιά θα δοθεί δεκατιανό και νερό. Θα γευματίσουν κανονικά στο Σχολείο όταν επιστρέψουν.  Το απογευματινό πρόγραμμα των Ομίλων θα λειτουργήσει κανονικά.

Τα παιδιά θα πρέπει να φορούν το T-Shirt των Θερινών Προγραμμάτων και αντηλιακό από το πρωί και να έχουν μαζί τους καπέλο και αντηλιακό.

Ευχαριστούμε για τη συνεργασία.