Επιτυχίες των τελειοφοίτων 2024 σε κορυφαία πανεπιστήμια του εξωτερικού

Ιουν 28, 2024

Με ιδιαίτερη χαρά ανακοινώνουμε ότι οι τελειόφοιτοι του 2024 έγιναν δεκτοί σε ορισμένα από τα καλύτερα εκπαιδευτικά ιδρύματα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης του εξωτερικού.

Ενδεικτικά, οι τελειόφοιτοι έλαβαν:

• Πάνω από 300 προσφορές για την εισαγωγή τους σε κορυφαία πανεπιστήμια των Ηνωμένων Πολιτειών και του Καναδά όπως: Harvard, Columbia, Cornell, Brown, UPenn, Yale, Princeton, Stanford, Tufts, McGill, Northwestern, UC Berkeley, USC, University of Toronto κ.ά.
  • 528 προσφορές από τα καλύτερα πανεπιστήμια του Ηνωμένου Βασιλείου και 179 προσφορές από τα καλύτερα πανεπιστήμια της Ευρώπης όπως: Cambridge, Oxford, London School of Economics, St. Andrews, University College London, Imperial College, King’s College, Queen Mary, Edinburgh, Bocconi, Sciences Po, Erasmus University, IE Spain κ.ά.

Πολλά συγχαρητήρια στους τελειοφοίτους του 2024 για τις επιτυχίες τους!