Ανακοίνωση για το  Καλλιτεχνικό Δρώμενο

Οκτ 14, 2024

Η Ομάδα για το Καλλιτεχνικό Δρώμενο που θα παρουσιαστεί στην Τελετή Έναρξης των Δελτείων το 2025, έτος εορτασμού της Εκατονταετηρίδας του Κολλεγίου Αθηνών, απευθύνεται σε μαθήτριες που φοιτούν κατά το τρέχον σχολικό έτος στην γ’ Γυμνασίου έως και στην Γ’ Λυκείου/ΙΒ2 Κολλεγίου Αθηνών / Κολλεγίου Ψυχικού.

Τα μαθήματα θα πραγματοποιούνται κάθε Τρίτη από τις 15:40 έως τις 16:55, στο Κλειστό Γυμναστήριο και θα ξεκινήσουν την Τρίτη, 22 Οκτωβρίου 2024.

Υπεύθυνη Χορογραφίας: κα Άρτεμις Ιγνατίου

Η δήλωση συμμετοχής θα πρέπει να έχει επιστραφεί συμπληρωμένη και υπογεγραμμένη από τους γονείς των μαθητριών το αργότερο μέχρι την Παρασκευή, 18 Οκτωβρίου 2024 στην Γραμματεία της Φυσικής Αγωγής ή στην ηλεκτρονική διεύθυνση physed@athenscollege.edu.gr