Διάκριση μαθητών του Ι.Β. στο Διαγωνισμό ασπρόμαυρης φωτογραφίας των Αρσακείων Λυκείων Ψυχικού

Μαρ 31, 2015
Οι μαθητές Φίλιππος Περράκης-Κόλλιας (ΙΒ1), Ανθούλα Τσαγκατάκη (ΙΒ2) και Γεωργία Κεστέκογλου (ΙΒ1) διακρίθηκαν για τη συμμετοχή τους στον Μαθητικό Διαγωνισμό Φωτογραφίας με θέμα «Αθήνα, η πόλη μου», που διοργανώθηκε από τα Αρσάκεια Λύκεια Ψυχικού.

Οι μαθητές Φίλιππος Περράκης-Κόλλιας (ΙΒ1), Ανθούλα Τσαγκατάκη (ΙΒ2) και Γεωργία Κεστέκογλου (ΙΒ1) διακρίθηκαν για τη συμμετοχή τους στον Μαθητικό Διαγωνισμό Φωτογραφίας με θέμα «Αθήνα, η πόλη μου», που διοργανώθηκε από τα Αρσάκεια Λύκεια Ψυχικού.

Στον Διαγωνισμό έλαβαν μέρος εκατόν ογδόντα μαθητές από δεκατέσσερα Λύκεια της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Β´ Αθήνας.

Οι μαθητές βραβεύθηκαν σε εκδήλωση που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο, 28 Φεβρουαρίου 2015, στις 7 μ.μ., στην Αίθουσα Λόγου της Στοάς του Βιβλίου.