Α.Σ.Ι.Σ. Πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου μαθητών Δημοτικών Σχολείων
Μαϊ 5, 2014
![](https://www.athenscollege.edu.gr/images/default-source/news/about-us/2021/january/news-images/a-s-i-s-protathlima-podosferou-mathiton-dimotikon-sholion-asis_podosf_dim.jpeg?sfvrsn=74b9f684_0)
Η Νέα Γενιά Ζηρίδη, τα Εκπ. Νέα Παιδεία και τα Εκπ. Κωστέα – Γείτονα, συνδιοργάνωσαν από τις 5 Απριλίου έως τις 5 Μαΐου 2014, το πρωτάθλημα Ποδοσφαίρου για τους μαθητές των Δημοτικών Σχολείων. Η Ομάδα μας πέτυχε 7 νίκες σε ισάριθμους αγώνες. Προπονητής της ομάδας είναι ο κ. Αλέξανδρος Σταυρακάκης.
Συμμετείχαν 14 ομάδες και πραγματοποιήθηκαν με απόλυτη επιτυχία και οι 46 αγώνες.