Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Ανδρών-Γυναικών
Φεβ 14, 2016
![](https://www.athenscollege.edu.gr/images/default-source/news/about-us/2021/january/news-images/panellinio-protathlima-klistou-stivou-andron-ginekon-miliaras_pan_an_dra.jpeg?sfvrsn=5cc8f526_1)
Το Σάββατο 13 και την Κυριακή 14 Φεβρουαρίου 2016, διεξήχθη στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κλειστού Στίβου Ανδρών-Γυναικών. Ο μαθητής της Α´ Λυκείου Κολλεγίου Ψυχικού και αθλητής του Σ.Α.Κ.Α. Μηλιαράς Γεώργιος-Παναγιώτης αναδείχθηκε 3ος Πανελληνιονίκης στο αγώνισμα των 1.500μ. Κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο, πετυχαίνοντας νέο ατομικό ρεκόρ 3’59”09, συναγωνιζόμενος αθλητές μεγαλύτερων ηλικιακών κατηγοριών.